07132236380 خدمات مشتری

چادر قاجاری ساده

0 ستاره, بر اساس 0 نظر
  • 0تومان

  • موجودی:در انبار
  • تولید کننده: عفاف ایرانی
  • کد محصول: قاجاری ساده

چادر قاجاری ساده با بهترین کیفیت

 

چادر قاجاری از پارچه کن کن با بهترین کیفیت و با بهره گیری از پیشرفته ترین دستگاه های برش، دوخت، پرسنل مجرب و آموزش دیده و دارای خاصیت ضدچروک اماده ارائه به مشتریان میباشد.

 

چادر قاجاری یا همان کمری که از زمان قاجاریه بین ایرانیان رواج داشته است یکی از قدیمی ترین و اصیل ترین چادرهای ایرانیان می باشد. یکی از ویژگی های این نوع چادر دو تکه بودن آن میباشد که قسمت پایین آن به صورت دامن بوده که با بستن بندهایی به دور کمر، قسمت پایین تنه را میپوشاند و قسمت بالایی آن، که کاملا شبیه به چادر ساده ایرانی میباشد، به راحتی با کش برروی سر نگه داشته می شود. ویژگی های دیگر این چادر رنگ ثابت، ضد چروک و ضد پرز و خاک میباشد.

در ضمن این نمونه چادر از جدیدترین چادرهای موجود در بازار می باشد. با توجه به علاقه ایرانیان عصر جدید به مدل های سنتی، این چادر نسبت به بقیه چادرها در بین خانم های ایرانی ازمحبوبیت و مقبولیت خوبی برخوردار است این چادر قاجاری بهترین مدل چادر برای خانمهای با تیپ مذهبی است که در هر جا به راحتی میتوانند آن را بپوشند چرا که از روی سر لیز نمیخورد. الگوی چادر قجری دارای دامن با کمربندی است که به راحتی به دور کمر بسته می شود چادر کمری قاجاری به علت اینکه راحت پوشیده میشود برای نماز خواندن راحتر و مناسب تر از دیگر چادرها میباشد.

 

روش شستشوی چادر قجری:


جهت شستشوی این محصول می بایست موارد زیر رعایت گردد تا بتوان بهترین استفاده از چادر قاجاری کنیم.

 پارچه های چادر علی رغم کیفیت  بالا براثر شستشوی غیر اصولی خراب و کهنه میشود. چادرهای مشکی را نباید با آب بالای 60 درجه (آب جوش) شست. زیرا مقاومت چادر را کم  و باعث افت چادر می گردد.  جهت شستشو آن را با آب ولرم، صابون مایع و یا مایع مخصوص البسه مشکی (مشکین تاژ) شست و ترجیحا از انداختن به درون ماشین لباسشویی خوداری نمود. شستشو در ماشین لباسشویی به صورت دراز مدت از عمرمفید چادر می کاهد.

جهت خشک کردن چادر نیز بهتراست در معرض نور مستقیم آفتاب قرار نگیرد تا از بورشدن آن نیز جلوگیری شود.

نظر بدهید

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی