07132236380 خدمات مشتری

چادر عبا عربی آستین حلقه دار نگین کاری شده

0 ستاره, بر اساس 0 نظر
  • 0تومان

  • موجودی:در انبار
  • تولید کننده: عفاف ایرانی
  • کد محصول: آستین حلقه دار نگین کاری شده

چادر عبا عربی آستین حلقه دار نگین کاری شده ، جنس بسیار مرغوب، رنگ ثابت


 

چادر عربی از جمله چادرهای سنتی مشترک ایران و عربستان است که با نام عبا عربی شناخته میشود . گشادی و حجم زیاد پارچه چادر حجاب آن را بیشتر کرده است اما اصلا پف نیست . سرشانه و اندام ها راکاملا میپوشاند . در عین حال بسیار سبک و راحت است . این عبا جلو باز است و با بند تزیینی روی هم قرار میگیرد . طراحی آستین چادر عربی همراه با بند قیطانی بوده که برای قرار گرفتن انگشت در حلقه مناسب می باشد و همچنین با نگینهای مشکی مرغوب با ظرافت و زیبایی از سر آستین تا بالای گوش تزیین شده است. با داشتن  کش روی سر به خوبی می ایستد و با عنوان روسریهای قابل استفاده است . این چادر مناسب محیط کار و دانشگاه است . داشتن آستین این چادر را برای حمل کیف و گرفتن دست کودک مناسب کرده است .

 

جنس چادر بسیار مرغوب است . رنگ ثابت دارد و اگر با آب خیلی داغ شسته نشود ، بور نمیشود. . چروک و نخ کش نمیشود و با هر نوع شوینده قابل شستشو است . گردوغبار و پرز جذب نمیکند .

 
برای سفارش این کالا از فروشگاه اینترنتی عفاف ایرانی سایز چادر خود را مشخص و انتخاب کنید .

 

چادر های زنانه از قد 150 تا 175 با فواصل 5 سانتیمتر سایزبندی میشوند . اول قد چادر را اندازه بگیرید و سپس سایز را محاسبه و در زمان سفارش انتخاب کنید . نکته مهم اینکه سایز چادر به درشت اندام یا لاغر اندام  بودن فرد بستگی ندارد و فقط به قد وابسته است .خانمهای چادری معمولا قد چادر را به اندازه قد خود در نظر میگیرند .اگر میخواهید چادر تا ساق پا را پوشش دهد و راحتتر باشد از قد خود حدود 3 تا 7 سانتیمتر کم کرده و به عنوان قد چادر در نظر بگیرید .

نظر بدهید

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی