07132236380 خدمات مشتری

چادر دانشجویی ساده

0 ستاره, بر اساس 0 نظر
  • 0تومان

  • موجودی:در انبار
  • تولید کننده: عفاف ایرانی
  • کد محصول: دانشجویی ساده

چادر دانشجویی ساده،  یکی از چادرهای محبوب و پر طرفدار در بین خانم های شاغل و دانشجو

 

چادر دانشجویی ساده یکی از چادرهای محبوب و پر طرفدار در بین خانم های شاغل و دانشجو میباشد . نمای چادر شبیه چادر سنتی است. جلو باز بوده و از دکمه و زیپ استفاده نمیشود . در دوسمت چادر شکافهایی برای خارج کردن دستها وجود دارد و فاقد مچی است . استفاده از این چادر به خانم های دانشجو و کارمند توصیه میشود چرا که بسیار سبک و راحت بوده و برای حمل کیف و وسایل مناسب است . ظاهر شیک و زیبادر عین سادگی از مزایای این چادر است .

 

جنس پارچه چادر دانشجویی کن کن  مرغوب و با کیفیت میباشد. بسیار خوش دوخت است و چروک و نخ کش نمیشود . رنگ مشکی آن ثابت و یکدست است . بسیار سبک بوده و در عین حال اصلا نازک نیست . برای ایستادن مناسب روی سر از کش استفاده شده است . اصلا لیز نمیخورد و با انواع روسری ساتن ، گیپور و حریر قابل استفاده میباشد .

 

برای شستشوی چادر دانشجویی نیازی به استفاده از نرم کننده نیست و با انواع شوینده سازگاری دارد . ماندگاری رنگ آن بالاست و بور نمیشود . انواع چادر های مشکی در زمان خشک شدن بهتر است در معرض تابش مستقیم آفتاب قرار نگیرند .

 

برای سفارش این کالا از فروشگاه عفاف ایرانی سایز چادر خود را به صورت زیر مشخص کنید :

 

در چادر های زنانه سایز بندی چادر ها معمولا از 145 الی 175 با فواصل 5 سانتیمتری متغییر میباشد . در چادر های دخترانه از سایز 100 الی 140 سانتیمتر با فواصل 5 سانتیمتری متغییر است . سایز چادر به درشت اندام یا لاغر اندام  بودن فرد بستگی ندارد و فقط به قد شخص وابسته است .

 

1- اگر چادری هستید و در محیطهای بدون کفش نیز چادر میپوشید . بهتر است چادر تا پشت پای شما قرار بگیرد . قد چادر همان قد شماست .

 

2- اگر در بیرون از منزل چادر میپوشید بهتر است چادر روی کفش شما قرار گیرد و تا مچ پا را پوشش دهد . از قد خودتان بین 3 تا 7 سانتیمتر کم کرده و به عنوان قد چادر در نظر بگیرید .

 

3- با توجه به قد چادر سایز آن را محاسبه کنید .

نظر بدهید

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب
کد امنیتی